Ürünlere Hızlı Eriş
YILDIZ 95 ET LOKANTASI
Ankara da pide ve dönerin en iyi yapıldığı yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
52 CİĞER
Ciğer şiş ve çöp şiş yemek için Adana'ya gitmenize hiç gerek yok. 52 Ciğer ile Adana lezzeti Ankara'da... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
TUNALI VİTAMİN BÜFE
18 m2 lik dükkanda 25 yıl dile kolay.Sosisli sandwich (sandviç)üstüne tanımıyorum... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
YAMAÇ RESTAURANT
Özellikle yazın bol esintili çok güzel bir bahçesi ve güzel lezzeti var... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ÖZ MUTLU İNEGÖL KÖFTECİSİ VE PİDE KEBAP
Pideleri çok güzel çıtır ve gevrek.Ama İnegml köftelerinide mutlaka denemelisiniz... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
33 TANTUNİ KEBAP
Mersin tantunisini Ankara da yemek için doğru adreslerden biri... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
YE-AN PİDE SALONU
Menülerinde 9 kalem ürün var.6 tanesi içeçek.Geri kalan 3 ürün ise kıymalı,kaşarlı veya karışık seçenekleri.Çok leziz... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
KORYKOS MERSİN TANTUNİ
Ayak üstü hemen lezzetli tantuni yemek istiyorsanız Korykos hizmetinizde... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ÖZLER PİDE VE KEBAP SALONU
Ankara'nın en iyi et dönerini ve pidesini [özellikle kuşbaşılı pideyi tavsiye ederiz] yiyebileceğiniz yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
BURSA PARK İSKENDER
Bursa'nın meşhur İskender'ini Ankara da yiyebileceğiniz ender yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
HÜSREV LOKANTACILIK VE TURİZM
Kuru fasülyenin markası Hüsrev.Kuru fasülye denilince akla gelebilecek tek isim... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
BAKLAVACI HACI BABA
Ankara da baklava denilence akla gelen ilk isim.Ayrıca güzel kebapları da var... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
KANATÇI
18 çeşit baharat kullanılarak hazırlanan sosu ile terbiye edilen beyaz etin, kömür ateşinde bulduğu kıvam ile ağzınızda hoş bir lezzet bırakacak... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
MEŞHUR KAVURMACI
Kazan'da yetiştirilen büyük-küçük baş hayvanlardan elde edilen meşhur et'inden ağzınıza layık kavurma ve sac tavası... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
BİZİM KEBAP
Oltu konusunda Ankara'nın ender leziz yerlerinden... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
KAYSERI SOFRASI
Kayseri Sofrasından özenle hazırlanan her gün değişen zengin mönü... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
AMASRA BALIKÇISI
Ankara'nın leziz balık restaurantlarından birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
DOĞATA (AOÇ)
Tüm yiyecekleri mükemmel ama benim için Ankarada gönül rahatlığı ile Kokoreç yediğim ender bir kaç yerden birisi ve bir numarası... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
DOSTLAR MANTI
Mantının Ankarada yenileceği en iyi yerlerden birisi...(Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
BURSA İNEGÖL KÖFTECİSİ
İnegöl Köftesinin Bursadaki eşsiz tadı Ankara da bu mekanda buluşmuş... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ABUZER DÜRÜM SARAYI
Servisleri hızlı , lezzetleri oldukça yerinde. Yemek öncesi aperatifler sizi yeterince doyuracaktır... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
BEĞENDİK RESTAURANT
Kayseri mutfağının Ankara'da öncü yerlerinden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ASLI BÖREK
Börek konusunda usta eller... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ÇANKAYA LOKANTASI
Ankara'nın meşhur dönerini yiyebileceğiniz yıllardır hizmet veren temiz , leziz bir mekan... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
VOLKAN PİKNİK
Ankara'nın en eski sandviçcilerinden 38 yıllık deneyim ile mükemmel lezzetlerle tadı damağınızda kalacak bir yer... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
FATMA BACI PİDE KEBAP MANTI TURŞU
16 yıldır Keçiörende mantısı ve turşusu ile ün yapmış , bunun yanına pide ve kebap çeşitleriylede hizmet veren bir yer... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
GÜLOĞLU KEBAPÇISI
Gaziantepli Güloğlu Kebapçısı 30 yıllık hizmet ve tebrübesiyle kebapları ve tatlıları ile Antep mutfağının en iyi temsilcilerinden... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ADEM DORUK ALABALIK TESİSLERİ
Canlı Alabalığı Ankara'da en iyi yiyeceğiniz yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
CİCİ PİKNİK
Kömürde Et Dönerin olağan üstü tadını aldıktan sonra artık diğer dönerleri beğenmeyebilirsiniz... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
DOSTLAR ALABALIK VE YÖRESEL EV YEMEKLERİ TESİSİ
Beypazari ilçesinin yöresel tatlarını en iyi yapan yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ATA İSKENDER VE KEBAP EVİ
Ankara'da en iyi İskender Kebabı yiyeceğiniz yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ŞAMPİYON KOKOREÇ
Kokoreç ve midye konusunda damağınızda yeni bir tat bırakacak bir yer... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ÜSTÜNEL KÖFTECİSİ
Ankarada parmak köfteyi yiyebileceğiniz en iyi köftecilerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
MEŞHUR İNEGÖL KÖFTECİSİ
Meşhur İnegöl Köftesinin Ankara'da en iyi yapan yerlerden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
FATİH MARKET
Bugüne kadar tanıtmış olduğumuz ve alışıla gelmiş restaurant ve lokantalardan çok farklı bir çizgisi var.Tost konusunda favoriniz olacak bir yer... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
ŞANLI KEBAP
... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
BOLU AKIN LOKANTASI
Ankara'da sulu yemek yiyebileceğiniz, eşsiz lokantalarından birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
CİĞERCİ CANDARMA MEHMET
Ankara'nın en güzel ekmek arası Arnavut Ciğercilerinden birisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
MERSİNLİ BALIKÇI (BAYRAM'IN YERİ)
Özellikle kışın ekmek arası hamsi satışları oldukça fazla.El ve ev yapımı köfte, ekmek arasında mükemmel bir lezzet olarak yer alıyor... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
SICAK GOBİTCİ
Ankara'nın ilk ve tek sıcak Gobitçisi... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
Anadolu Guru
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 4 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 2588725
Yer Sağlayıcı : Neticaret e-ticaret